Электросудорожная терапия – 400 вольт в голову для здоровья Повідомлення-посилання

12 марта 2018 ГКПЧ Украины провела закрытое заседание для определения стратегии дальнейших реформ в психиатрии, а именно вопрос применения пыток к пациентам под видом лечения. В ряде стран Электросудорожная терапия запрещена или ограничена в использовании.

Звіт за результатами моніторингу в КЗ Чернівецька обласна психіатрична лікарня

У Ваших руках знаходиться Звіт за результатами моніторингу в КЗ Чернівецька обласна психіатрична лікарня у відповідності з набором методик «WHO QualityRights Tool Kit» (Набір методик ВООЗ для оцінки та підвищення якості установ з охорони психічного здоров'я та соціальної допомоги і дотримання прав людини в них) в якості основного інструменту оцінки. в області захисту прав користувачів психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Звіт за результатами моніторингу в КЗ обласна психіатрична лікарня м. Берегове

Шановний читачу!

У Ваших руках знаходиться Звіт за результатами моніторингу в КЗ обласна психіатрична лікарня м. Берегове у відповідності з набором методик «WHO QualityRights Tool Kit» (Набір методик ВООЗ для оцінки та підвищення якості установ з охорони психічного здоров'я та соціальної допомоги і дотримання прав людини в них) в якості основного інструменту оцінки. в області захисту прав користувачів психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Конференція «Дотримання прав людей з психічними формами інвалідності в спеціалізованих установах України»

2 березня 2018 року в приміщені Вінницького прес клубу Всеукраїнська громадська організація інвалідів «ЮЗЕР» провела конференцію «Дотримання прав людей з психічними формами інвалідності в спеціалізованих установах України»

( Читати далі )

Прес конференція за участю представників Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідіністю «ЮЗЕР» та засобів масової інформації

Сьогодні 28 лютого 2018 року в приміщені Вінницького прес клубу відбулась прес конференція за участю представників Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідіністю «ЮЗЕР» та засобів масової інформації

( Читати далі )