Україна-2010 - відродження каральної психіатрії? Повідомлення-посилання

25 жовтня 2010 року о 12год. 00хв. в приміщенні Вінницького прес-клубу (вул.Соборна, 68, третій поверх) розпочнеться прес-конференція Координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана, Президента громадської організації інвалідів користувачів психіатричної допомоги „ЮЗЕР” Руслана Імереллі, Керівника громадської організації «Рух. Прокуратура Вінниччини без корупції», заступника голови незалежної профспілки «Трудящі» - Андрія Бондаренка.

ВООЗ: 75% людей, що страждають від психічних захворювань, не отримують належного лікування Повідомлення-посилання

ВООЗ оприлюднила дані, згідно з якими більше 75% людей з психічними розладами, включаючи майже 95 мільйонів людей з депресією і більше 25 мільйонів людей з епілепсією, що живуть в країнах, що розвиваються, не отримують належного лікування.

Конкурс на участь у тренінгу по правах користувачів психіатричної допомоги

Всеукраїнська громадська організація інвалідів — користувачів психіатричної допомоги «Юзер» оголошує конкурс на участь у тренінгах по правах користувачів психіатричної допомоги в рамках реалізації проекту «Навчання медичного персоналу психіатричних лікарень України, а також пацієнтів-користувачів психіатричних послуг правам в рамках національного і міжнародного законодавства».( Читати далі )