"Права людини в психіатрії" - це сайт інтерактивного розміщення новин активними громадянами на тему психіатрії та психіатричної допомоги та їхнє обговорення в коментарях.

Всеукраїнська громадська організація психіатричної допомоги «ЮЗЕР» розпочала реалізацію проекту «Навчання медичного персоналу лікарень України ,а також пацієнтів-споживачів психіатричних послуг правам в рамках національного і міжнародного законодавства».
Головною метою проекту є сприяння виконанню міжнародних стандартів дотримання прав інвалідів і споживачів психіатричної допомоги,а саме підвищення рівня правового захисту інвалідів і користувачів психіатричної допомоги під час їх перебування у стаціонарі та за його межами;підвищення рівня знань медичного персоналу у сфері прав інвалідів і користувачів психіатричної допомоги .
Реалізація даного проекту сприятиме поліпшенню ситуації в сфері надання психіатричної допомоги, а також слугуватиме профілактичними засобами щодо попередження порушення прав людей з психічними захворюваннями в психіатричних лікувальних закладах України.


Форма зворотнього зв"язку

Підписатися на розсилку новин електронною поштою:

Введіть адресу електронної пошти:

Delivered by FeedBurner