результати громадського аудиту потреб та проблем у забезпеченні медичними препаратами та необхідною медичною допомогою переселенців- користувачів психіатричної допомоги.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів- користувачів психіатричної допомоги «Юзер» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

( Читати далі )

ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЮЗЕР» ЗА 2014р.

ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЮЗЕР» ЗА 2014р.

Всеукраїнська громадська організація користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР» була створена в грудні місяці 2004року. Засновниками організації є користувачі, інваліди психіатричної допомоги. Організація є колективним органом до якого входять 11 членів Ради Організації, до Правління Організації (виконавчого органу) входять 5 чоловік.

( Читати далі )

ГПУ відреагувала на подання Валерії Лутковської щодо порушення прав людини під час надання психіатричної допомоги Повідомлення-посилання

У відповіді на подання Уповноваженого йдеться про те, що Генеральною прокуратурою України із залученням фахівців у сфері психіатрії, обігу лікарських засобів та медичної продукції, а також санітарно - епідеміологічного нагляду перевірено факти порушення прав, свобод та законних інтересів осіб, які проходять лікування у Державному закладі «Українська психіатрична лікарня із суворим наглядом МОЗ України».

Громадський аудит абезпечення переселенців, користувачів психіатричної допомоги ліками і медичною допомогою.

16 грудня о 12 годині в приміщенні Вінницького прес-клубу відбудеться прес-конференція активістів ВГО «Юзер», присвячена проблемам переселенців, користувачів психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Про Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Повідомлення-посилання

З метою забезпечення належних умов для реалізації громадянських, соціальних, економічних та культурних прав і законних інтересів людей з інвалідністю, в тому числі тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни, недопущення їх дискримінації, виховання поваги до особливостей таких людей,

Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи Повідомлення-посилання

ПОРЯДОК надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним

Про затвердження форми висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу Повідомлення-посилання

Висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу (далі - висновок ЛКК) видається лікарською консультативною комісією (далі - ЛКК) закладу охорони здоров’я за місцем проживання чи реєстрації інваліда.

БАНДИТЫ РУЛЯТ И ВСЕ ТАК ВЕСЕЛО Повідомлення-посилання

SOS SOS. SOS SOC ЗАВТРА ВСЕ НАШИ ПЕРСОНАЛЬНЫЕ ДАННЫЕ О СОСТОЯНИИ ЗДОРОВЬЯ СТАНУТ ДОСТОЯНИЕМ АФЕРИСТОВ, ЖУЛИКОВ, И БАНДИТОВ

Від сьогодні українці сплачуватимуть податок на війну Повідомлення-посилання

Вчора, 2 серпня, в газеті "Голос України" були опубліковані закони про внесення змін до Податкового кодексу і державного бюджету на 2014 рік. Вони набули чинності наступного дня після опублікування, тобто, сьогодні, 3 серпня.

Реформы в Украине невозможны Повідомлення-посилання

Чудо европеизации в ближайшие десятилетия в Украине не произойдет. Часто общаюсь с серьезными экономистами и социологами, поэтому никаких системных реформ не ожидаю. Цивилизованный мир сумел защитить нас от полного растворения в агрессивном соседе, но он не может изменить наше скудное волей мировоззрение.