Підсумковий звіт "Огляд служб судової психіатрії в Україні          

Наприкінці листопада 2015 року чотири іноземні експерти відвідали психіатричні заклади України з метою моніторингу умов лікування осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру.

( Читати далі )

Аналітичний звіт щодо правової ситуації внутрішньо переміщених осіб

За офіційною статистикою, станом на січень 2016 року, 1 684 815 громадян України змушені були зазнати переміщення всередині країни та отримали статус вимушених переселенців- внутріншньо переміщених осіб.
Люди з інвалідністю та літні люди складають третину загальної кількості ВПЛ.
Пропонуэмо вашій увазі у доданому файла звіт щодо правової ситуації ВПО в Україні

ЗВІТ за результатами моніторингу дотримання прав користувачів психіатричної допомоги

ВПО-користувачі психіатричної допомоги є однією з чисельних вразливих груп всередині групи ВПО в Україні.

( Читати далі )

Заключні зауваження стосовно первинного звіту України*

Комітет розглянув первинний звіт України (CRPD/C/UKR/1) на своїх 208-их та 209-их зборах, що проводилися, відповідно, 19 та 20 серпня 2015 року, та прийняв на своїх зборах, проведених у 2015 році, наступні заключні зауваження.

Моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб - користувачів психіатричної допомоги

ВГО «Юзер» продовжує моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб — користувачів психіатричної допомоги
ВГО «Юзер» з липня 2015 року розпочала виконання проекту за підтримки МФ «Відродження». Проект продовжує роботу організації по моніторингу доступу до медичної допомоги внутрішньо переміщених осію – користувачів психіатричної допомоги в Україні.

( Читати далі )

Шахрайство на рівні держави

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції виніс отаке рішення

( Читати далі )

Шахрайство на рівні держави

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції виніс отаке рішення «Зважаючи на надзвичайну важливість питання реформування системи охорони здоров’я, в тому числі, шляхом впровадження „Електронного реєстру пацієнтів України”, рекомендувати Спеціальній комісії щодо розслідування діяльності МОЗ України та його посадових осіб, взяти до відома інформацію щодо ігнорування Міністром охорони здоров’я України О. Квіташвілі процесу роботи над впровадженням „Електронного реєстру пацієнтів України” на безоплатній основі та надати правову оцінку його діям/ бездіяльності.»
Якща буде створено такий реєстр залишається очікувати коли він з'явиться на Петровському ринку. Від подібного реєстру постраждає багато людей в тому числі і малозахищенні люди з розумовою відсьталістю і психосоціальними проблемами. Шахрайство на рівні держави розпочалось. Люди пильнуйте за своєю власністью.

Позор Українському Парламенту Повідомлення-посилання

Власти Украины "вынуждены принимать нормативные решения, которые составляют определенное отступление от обязательств Украины по Международному пакту о гражданских и политических правах и Конвенцией о защите прав человека и основных свобод".

Звіт за результатами громадського аудиту щодо забезпечення доступу внутрішньо-переміщених осіб, користувачів психіатричної допомоги до медичної допомоги та лікарських засобів

Станом на лютий 2015 року кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні постійно зростає, за даними ООН перевищила мільйон. На жаль, ситуація на Сході України та Кримському півострові

( Читати далі )

Крглий стіл "Результат громадського аудиту"

Учасники круглого столу  25.02.2015р м. Вінниця25 лютого, 2015 року Всеукраїнська громадська організація інвалідів- користувачів психіатричної допомоги «Юзер» відбувся круглий стіл,

( Читати далі )