Україна-2010 - відродження каральної психіатрії? Повідомлення-посилання

25 жовтня 2010 року о 12год. 00хв. в приміщенні Вінницького прес-клубу (вул.Соборна, 68, третій поверх) розпочнеться прес-конференція Координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана, Президента громадської організації інвалідів користувачів психіатричної допомоги „ЮЗЕР” Руслана Імереллі, Керівника громадської організації «Рух. Прокуратура Вінниччини без корупції», заступника голови незалежної профспілки «Трудящі» - Андрія Бондаренка.

ВООЗ: 75% людей, що страждають від психічних захворювань, не отримують належного лікування Повідомлення-посилання

ВООЗ оприлюднила дані, згідно з якими більше 75% людей з психічними розладами, включаючи майже 95 мільйонів людей з депресією і більше 25 мільйонів людей з епілепсією, що живуть в країнах, що розвиваються, не отримують належного лікування.

ЛогоПишіть в коментарях, яке лого Вам подобається.

Конкурс на участь у тренінгу по правах користувачів психіатричної допомоги

Всеукраїнська громадська організація інвалідів — користувачів психіатричної допомоги «Юзер» оголошує конкурс на участь у тренінгах по правах користувачів психіатричної допомоги в рамках реалізації проекту «Навчання медичного персоналу психіатричних лікарень України, а також пацієнтів-користувачів психіатричних послуг правам в рамках національного і міжнародного законодавства».( Читати далі )

Технічний пост

План робіт:

1. Інтегрувати вікі.
2. Інтегрувати форму зворотнього звязку.
3. Лого.
4. Кнопки.
5. Інші графічні елементи.
6. Додати лічильник.
7. Інтегрувати систему пошуку.
8. Створити розсилку.

Вдосконалити систему поділу на розділи(створити колективні блоги).

Побажання можна писати в коментарях.