Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

НАТАЛИЯ Михайленко против Украины Повідомлення-посилання

ЕСПЧ вынес решение о нарушении Украиной права на доступ к правосудию лица, лишенного дееспособности

Опасные люди Повідомлення-посилання

На ехавшую в маршрутке журналистку Наталью Заяц набросился пассажир. Он принялся бить девушку по голове и выкрикивать невнятные проклятия и угрозы.

Необхідно вдосконалювати національне законодавство для повноцінного нагляду за дітьми, всиновленими іноземцями - Юрій Павленко Повідомлення-посилання

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко наголошує на необхідності вдосконалення національного законодавства у сфері нагляду за українськими дітьми, всиновленими іноземцями.

Подання про виконання рішень Європейського суду з прав людини, які набули статусу остаточного Повідомлення-посилання

Подання надається на виконання статті 14 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" та містить стислий виклад проблем, які призводять до визнання Європейським судом з прав людини (далі - Європейський суд) порушень Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Якість роботи Маріупольського дитячого будинку на закордонного усиновлювача Повідомлення-посилання

Уполномоченный Президента Украины по правам ребёнка Юрий Павленко во время визита в Мариуполь посетил Центр опеки

Кіотський Протокол

Кіо́тський протоко́л — міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Головна мета угоди: стабілізувати рівень концентрації парникових газів в атмосфері на рівні, який не допускав би небезпечного антропогенного впливу на кліматичну систему планети.

( Читати далі )

З січня 2013 року зросте розмір допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів Повідомлення-посилання

Як повідомляє Міністерство Соціальної політики України розмір державної соціальної допомоги (з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.08 № 265 „Деякі питання пенсійного забезпечення громадян”) з 01.01.13 будуть становити:

Вперше в Україні дівчиною з обкладинки чоловічого глянцю стала модель, яка пересувається на інвалідному візку. Повідомлення-посилання

Нетипова модель Юлія Козлюк зізналася, що роздягнулася вона для доброї справи, повідомляє "ТСН. Особливе". Світлини з оголеною киянкою Юлією Козлюк поширив у листопаді один чоловічий журнал. "Я знаю, що я це робила не для свого піару, і не для того, щоб спокушати чоловіків. Жінки з інвалідністю заслуговують на увагу, і вони нічим не гірші за інших жінок", - каже нестандартна модель.

Тренинговый курс по обучению правам человека Повідомлення-посилання

Обращаю Ваше внимание на Тренинговый курс по обучению правам человека который будет проводить в Украине Совет Европы.заявку можна заполнить за этой ссылкой http://youthapplications.coe.int/Application-forms/TRAINING-COURSE-FOR-TRAINERS-AND-MULTIPLIERS-ON-HUMAN-RIGHTS-EDUCATION-IN-UKRAINE-TRENIING-DLYA-TRENERIIV-TA-MUL-TIPLIIKATORIIV-Z-PITAN-OSVIITI-V-OBLASTII-PRAV-LYUDINI-V-UKRAYINII

Громадські активісти перемогли у суді здирництво у паспортних столах

Демократичний Альянс виграв суд у справі про визнання неправомірними дій посадових осіб ВГІРФО (відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб) Димитровського МВ ГУ МВС України в Донецькій обл. щодо відмови у видачі закордонного паспорту.

( Читати далі )