Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

Про вдосконалення порядку надання психіатричної допомоги дітям

Затверджено Порядок надання психіатричної допомоги дітям, що додається.

Про вдосконалення порядку надання психіатричної допомоги дітям

Відповідно до пункту 3 статті 3 Указу Президента України від 16 грудня 2011 року № 1163 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», підпункту 4 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою вдосконалення надання психіатричної допомоги дітям Затверджено Порядок надання психіатричної допомоги дітям, що додається.

Тренінг з моніторингу жорстокого поводження у місцях несвободи Повідомлення-посилання

Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД) разом із Асоціацією незалежних моніторів місць несвободи (АНМ) за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні та у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини проведуть три тренінги, присвячені теорії та практики моніторингу (постійним відвідуванням) як ефективному методу попередження катувань та жорстокого поводження у місцях несвободи.

«Застосування примусових заходів медичного характеру як різновиду державного примусу» Повідомлення-посилання

25 червня 2013 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Українським науково-дослідним інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України проведено круглий стіл на тему: «Застосування примусових заходів медичного характеру як різновиду державного примусу».

«Мистецтво, що об’єднує всіх!».

07 червня 2013 року об 11 годині у Будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, посольства Великої Британії в Україні

( Читати далі )

НАТАЛИЯ Михайленко против Украины Повідомлення-посилання

ЕСПЧ вынес решение о нарушении Украиной права на доступ к правосудию лица, лишенного дееспособности

Опасные люди Повідомлення-посилання

На ехавшую в маршрутке журналистку Наталью Заяц набросился пассажир. Он принялся бить девушку по голове и выкрикивать невнятные проклятия и угрозы.

Необхідно вдосконалювати національне законодавство для повноцінного нагляду за дітьми, всиновленими іноземцями - Юрій Павленко Повідомлення-посилання

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко наголошує на необхідності вдосконалення національного законодавства у сфері нагляду за українськими дітьми, всиновленими іноземцями.

Подання про виконання рішень Європейського суду з прав людини, які набули статусу остаточного Повідомлення-посилання

Подання надається на виконання статті 14 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" та містить стислий виклад проблем, які призводять до визнання Європейським судом з прав людини (далі - Європейський суд) порушень Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

Якість роботи Маріупольського дитячого будинку на закордонного усиновлювача Повідомлення-посилання

Уполномоченный Президента Украины по правам ребёнка Юрий Павленко во время визита в Мариуполь посетил Центр опеки