Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

Доклад Генерального секретаря в области развития в интересах инвалидов: охватывающая проблему инвалидности повестка дня в области развития на период 2015 года

Настоящий доклад представлен в соответствии с резолюцией 67/140 Генеральной Ассамблеи, в которой Ассамблея просила Генерального секретаря представить на ее шестьдесят девятой сессии доклад о прогрессе, достигнутом в актуализации темы инвалидности в повестке дня в области развития.

Уряд змінив порядок надання державної допомоги на дітей-інвалідів

Кабінет Міністрів змінив Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зокрема, йдеться про родини, в яких виховуються діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

( Читати далі )

Конкурс на участь у Дев’ятій Всеукраїнській Школі з прав людини для молоді Повідомлення-посилання

Дев’ята Школа з прав людини для молоді проводиться в рамках третього етапу плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» і має на меті надати учасникам і учасницям компетенції з захисту власних прав та навички планування ефективних кампаній, спрямованих на системні зміни існуючої ситуації в цій сфері.

Права людей с психосоциальными проблемами Повідомлення-посилання

Права людей с психосоциальными проблемами на медицинскую помощь в Донецком регионе

Форма висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу Повідомлення-посилання

Про затвердження форми висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу та Інструкції про порядок його надання

Про вдосконалення порядку надання психіатричної допомоги дітям

Затверджено Порядок надання психіатричної допомоги дітям, що додається.

Про вдосконалення порядку надання психіатричної допомоги дітям

Відповідно до пункту 3 статті 3 Указу Президента України від 16 грудня 2011 року № 1163 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні», підпункту 4 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою вдосконалення надання психіатричної допомоги дітям Затверджено Порядок надання психіатричної допомоги дітям, що додається.

Тренінг з моніторингу жорстокого поводження у місцях несвободи Повідомлення-посилання

Харківський інститут соціальних досліджень (ХІСД) разом із Асоціацією незалежних моніторів місць несвободи (АНМ) за підтримки Координатора Проектів ОБСЄ в Україні та у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини проведуть три тренінги, присвячені теорії та практики моніторингу (постійним відвідуванням) як ефективному методу попередження катувань та жорстокого поводження у місцях несвободи.

«Застосування примусових заходів медичного характеру як різновиду державного примусу» Повідомлення-посилання

25 червня 2013 року Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Українським науково-дослідним інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України проведено круглий стіл на тему: «Застосування примусових заходів медичного характеру як різновиду державного примусу».

«Мистецтво, що об’єднує всіх!».

07 червня 2013 року об 11 годині у Будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) за підтримки Міністерства охорони здоров'я України, посольства Великої Британії в Україні

( Читати далі )