Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

ЗВІТ за результатами моніторингу дотримання прав користувачів психіатричної допомоги

ВПО-користувачі психіатричної допомоги є однією з чисельних вразливих груп всередині групи ВПО в Україні.

( Читати далі )

Заключні зауваження стосовно первинного звіту України*

Комітет розглянув первинний звіт України (CRPD/C/UKR/1) на своїх 208-их та 209-их зборах, що проводилися, відповідно, 19 та 20 серпня 2015 року, та прийняв на своїх зборах, проведених у 2015 році, наступні заключні зауваження.

Моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб - користувачів психіатричної допомоги

ВГО «Юзер» продовжує моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб — користувачів психіатричної допомоги
ВГО «Юзер» з липня 2015 року розпочала виконання проекту за підтримки МФ «Відродження». Проект продовжує роботу організації по моніторингу доступу до медичної допомоги внутрішньо переміщених осію – користувачів психіатричної допомоги в Україні.

( Читати далі )

Шахрайство на рівні держави

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції виніс отаке рішення

( Читати далі )

Позор Українському Парламенту Повідомлення-посилання

Власти Украины "вынуждены принимать нормативные решения, которые составляют определенное отступление от обязательств Украины по Международному пакту о гражданских и политических правах и Конвенцией о защите прав человека и основных свобод".

результати громадського аудиту потреб та проблем у забезпеченні медичними препаратами та необхідною медичною допомогою переселенців- користувачів психіатричної допомоги.

Всеукраїнська громадська організація інвалідів- користувачів психіатричної допомоги «Юзер» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

( Читати далі )

ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЮЗЕР» ЗА 2014р.

ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЮЗЕР» ЗА 2014р.

Всеукраїнська громадська організація користувачів психіатричної допомоги «ЮЗЕР» була створена в грудні місяці 2004року. Засновниками організації є користувачі, інваліди психіатричної допомоги. Організація є колективним органом до якого входять 11 членів Ради Організації, до Правління Організації (виконавчого органу) входять 5 чоловік.

( Читати далі )

ГПУ відреагувала на подання Валерії Лутковської щодо порушення прав людини під час надання психіатричної допомоги Повідомлення-посилання

У відповіді на подання Уповноваженого йдеться про те, що Генеральною прокуратурою України із залученням фахівців у сфері психіатрії, обігу лікарських засобів та медичної продукції, а також санітарно - епідеміологічного нагляду перевірено факти порушення прав, свобод та законних інтересів осіб, які проходять лікування у Державному закладі «Українська психіатрична лікарня із суворим наглядом МОЗ України».

Про Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Повідомлення-посилання

З метою забезпечення належних умов для реалізації громадянських, соціальних, економічних та культурних прав і законних інтересів людей з інвалідністю, в тому числі тих, які отримали інвалідність у зоні проведення антитерористичної операції, інвалідів війни, недопущення їх дискримінації, виховання поваги до особливостей таких людей,

Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи Повідомлення-посилання

ПОРЯДОК надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним