Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

НЕЗАКОННІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ СУДОВОПСИХІАТРИЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ В УКРАЇНІ

Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю користувачі психіатричної допомоги «ЮЗЕР», після проведення неодноразових моніторингових візитів до закладів з надання психіатричної допомоги, було виявлено неодноразові факти порушення прав людей з вадами психічного здоров’я.

( Читати далі )

Концепція вдосконалення охорони психічного здоров' я дітей

Відповідно до дорученя В.о. Міністра охорони здоров҆я Пані Уляни Супрун надати інформацію про виконання підпункту 15, пункту 7, підпункту 8 пункту 71 плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року,

( Читати далі )

ПРАВА ОСІБ З ПСИХОСОЦІАЛЬНИМИ РОЗЛАДАМИ ПЕРШІ КРОКИ РЕФОРМИ

Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю користувачів психіатричної допомоги «Юзер» спільно з Українськой Гельсінською спілкою з прав людини, протягом 2015-2016 рокiв здійснювала моніторинг дотримання прав людини в психіатричних закладах України.

( Читати далі )

 Підсумковий звіт "Огляд служб судової психіатрії в Україні          

Наприкінці листопада 2015 року чотири іноземні експерти відвідали психіатричні заклади України з метою моніторингу умов лікування осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру.

( Читати далі )

Аналітичний звіт щодо правової ситуації внутрішньо переміщених осіб

За офіційною статистикою, станом на січень 2016 року, 1 684 815 громадян України змушені були зазнати переміщення всередині країни та отримали статус вимушених переселенців- внутріншньо переміщених осіб.
Люди з інвалідністю та літні люди складають третину загальної кількості ВПЛ.
Пропонуэмо вашій увазі у доданому файла звіт щодо правової ситуації ВПО в Україні

ЗВІТ за результатами моніторингу дотримання прав користувачів психіатричної допомоги

ВПО-користувачі психіатричної допомоги є однією з чисельних вразливих груп всередині групи ВПО в Україні.

( Читати далі )

Заключні зауваження стосовно первинного звіту України*

Комітет розглянув первинний звіт України (CRPD/C/UKR/1) на своїх 208-их та 209-их зборах, що проводилися, відповідно, 19 та 20 серпня 2015 року, та прийняв на своїх зборах, проведених у 2015 році, наступні заключні зауваження.

Моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб - користувачів психіатричної допомоги

ВГО «Юзер» продовжує моніторинг доступу до медичної допомоги внутрішньопереміщених осіб — користувачів психіатричної допомоги
ВГО «Юзер» з липня 2015 року розпочала виконання проекту за підтримки МФ «Відродження». Проект продовжує роботу організації по моніторингу доступу до медичної допомоги внутрішньо переміщених осію – користувачів психіатричної допомоги в Україні.

( Читати далі )

Шахрайство на рівні держави

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції виніс отаке рішення

( Читати далі )

Позор Українському Парламенту Повідомлення-посилання

Власти Украины "вынуждены принимать нормативные решения, которые составляют определенное отступление от обязательств Украины по Международному пакту о гражданских и политических правах и Конвенцией о защите прав человека и основных свобод".