Рейтинг
0.00
голосів:
0
avatar

Законодавство  

Защита прав человека и достоинства лиц с психическими расстройствами

ОБРАЩЕНИЕ КО ВСЕМ СОЗНАТЕЛЬНЫМ ЛЮДЯМ, ВЕДОМСТВАМ И ГОСУДАРСТВЕННЫМ ДЕЯТЕЛЯМ
Мы пишем, чтобы сообщить вам о ситуации в отношении проекта Дополнительного протокола к Конвенции Овьедо, которая создает опасность для прав всех

( Читати далі )

Про затвердження Переліку спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги.

20.03.2018р було прийнято Наказ Міністерства охорони здоров’я України за № 516 Про затвердження Переліку спеціальних закладів з надання психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Звіт за результатами моніторингу в КЗ Чернівецька обласна психіатрична лікарня

У Ваших руках знаходиться Звіт за результатами моніторингу в КЗ Чернівецька обласна психіатрична лікарня у відповідності з набором методик «WHO QualityRights Tool Kit» (Набір методик ВООЗ для оцінки та підвищення якості установ з охорони психічного здоров'я та соціальної допомоги і дотримання прав людини в них) в якості основного інструменту оцінки. в області захисту прав користувачів психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Звіт за результатами моніторингу в КЗ обласна психіатрична лікарня м. Берегове

Шановний читачу!

У Ваших руках знаходиться Звіт за результатами моніторингу в КЗ обласна психіатрична лікарня м. Берегове у відповідності з набором методик «WHO QualityRights Tool Kit» (Набір методик ВООЗ для оцінки та підвищення якості установ з охорони психічного здоров'я та соціальної допомоги і дотримання прав людини в них) в якості основного інструменту оцінки. в області захисту прав користувачів психіатричної допомоги.

( Читати далі )

Конференція «Дотримання прав людей з психічними формами інвалідності в спеціалізованих установах України»

2 березня 2018 року в приміщені Вінницького прес клубу Всеукраїнська громадська організація інвалідів «ЮЗЕР» провела конференцію «Дотримання прав людей з психічними формами інвалідності в спеціалізованих установах України»

( Читати далі )

НЕЗАКОННІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ СУДОВОПСИХІАТРИЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ В УКРАЇНІ

Всеукраїнською громадською організацією осіб з інвалідністю користувачі психіатричної допомоги «ЮЗЕР», після проведення неодноразових моніторингових візитів до закладів з надання психіатричної допомоги, було виявлено неодноразові факти порушення прав людей з вадами психічного здоров’я.

( Читати далі )

Концепція вдосконалення охорони психічного здоров' я дітей

Відповідно до дорученя В.о. Міністра охорони здоров҆я Пані Уляни Супрун надати інформацію про виконання підпункту 15, пункту 7, підпункту 8 пункту 71 плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року,

( Читати далі )

ПРАВА ОСІБ З ПСИХОСОЦІАЛЬНИМИ РОЗЛАДАМИ ПЕРШІ КРОКИ РЕФОРМИ

Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю користувачів психіатричної допомоги «Юзер» спільно з Українськой Гельсінською спілкою з прав людини, протягом 2015-2016 рокiв здійснювала моніторинг дотримання прав людини в психіатричних закладах України.

( Читати далі )

 Підсумковий звіт "Огляд служб судової психіатрії в Україні          

Наприкінці листопада 2015 року чотири іноземні експерти відвідали психіатричні заклади України з метою моніторингу умов лікування осіб, до яких застосовані примусові заходи медичного характеру.

( Читати далі )

Аналітичний звіт щодо правової ситуації внутрішньо переміщених осіб

За офіційною статистикою, станом на січень 2016 року, 1 684 815 громадян України змушені були зазнати переміщення всередині країни та отримали статус вимушених переселенців- внутріншньо переміщених осіб.
Люди з інвалідністю та літні люди складають третину загальної кількості ВПЛ.
Пропонуэмо вашій увазі у доданому файла звіт щодо правової ситуації ВПО в Україні